Budujemy trwałe relacje biznesowe

Wznosisz firmę jak budowlę.

Codziennie walczysz o każdą cegiełkę. Tak jak my, stawiasz mocne fundamenty, stabilne ściany, wciąż pniesz się w górę. Wiemy, jak ważny jest każdy detal, aby zrealizować Twoją wizję. Każdy pracownik to cegiełka w Twojej firmie, a my pomożemy Ci dobrać tych najlepszych!

Dokładnie to, czego szukasz

Nasz pierwszy krok to poznanie i zrozumienie Twoich potrzeb i celów biznesowych. Dzięki temu jesteśmy pewni, że zaproponujemy Ci odpowiednich pracowników. Działamy na podstawie sprawdzonego i szybkiego procesu rekrutacyjnego, który sami wypracowaliśmy w ciągu wielu lat pracy. Dlatego kiedy przedstawiamy Ci przyszłego pracownika, jesteśmy pewni, że posiada kwalifikacje i doświadczenie, których potrzebujesz i że doskonale odnajdzie się w Twojej firmie!

Ograniczamy koszty

Współpraca z nami pozwoli Ci na znaczące ograniczenie wydatków związanych z zatrudnieniami, świadczeniami, emeryturami, podatkami i wynagrodzeniami. Możesz pozwolić sobie na elastyczność poziomu zatrudnienia przy jednoczesnej kontroli kosztów.

Die Zusammenarbeit mit uns ermöglicht Ihnen Ihre wesentliche Ausgaben, die mit Anstellung, Renten, Steuern, Gehältern und anderen Leistungen zusammenhängen, gravierend zu reduzieren. So können Sie flexibel die Anstellungsquote variieren und dabei die genaue Kostenkontrolle beibehalten.

Nasze kwalifikacje

Jesteśmy jedyną agencją pracy w Polsce, które spełnia wymogi NATO. Od 7 sierpnia 2012 roku jesteśmy zarejestrowani w Wojskowym Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji z kodem podmiotu gospodarki narodowej NCAGE nr: 2283H. Spełniamy normy polskie i unijne. Dopasowujemy się do specyfiki każdego kraju. Twój biznes jest w dobrych rękach!

Zrobimy to za Ciebie

Uwolnij się od formalności, zyskaj czas na ważniejsze wyzwania. Pozwól naszej doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze zająć się rekrutacją, skierowaniami na badania lekarskie, a nawet rozliczeniem świadczeń ubezpieczeniowych i zdrowotnych. A przede wszystkim – zdejmiemy z Ciebie obowiązek prowadzenia i przechowywania dokumentacji pracowniczej oraz wystawiania po kilkudziesięciu latach zaświadczeń do rent czy emerytur.  Wygodne, prawda?

Specjalizacje

Choć żadna rekrutacja nie jest nam obca, to wieloletnia współpraca z firmami pozwoliła nam na wyspecjalizowanie się w znajdowaniu pracowników do branży budowlanej, produkcyjnej, drukarskiej, hotelarskiej, a także opiekunów do osób starszych.